REZERVASYON YAP
TR EN

FITNESS MERKEZİ

Son teknoloji ürünü fitness ekipmanları ile hizmetinizde olan G Spa & Fitness’ ın tam donanımlı merkezini keşfedin.

G Spa & Fitness cardio gym, strecthing ve aerobic gibi egzersizleri ve pilates gibi kişisel egzersizleriyle İstanbul’un kalbinde bir spor keyfi sunmakta.

Aynı zamanda özel ihtiyaçlarınızı karşılamak ve profesyonel bir antrenman sonucu elde etmeniz amacıyla uygulanan kişiye özel programlarımız, akademik kökenli eğitmenlerimiz sayesinde ruhsal ve bedensel bütünlüğe ulaşacaksınız.

HAVUZ

Düzenli olarak Sağlık Bakanlığı Hıfzıssıhha Enstitüsü’nde testleri yapılan hijyenik havuzumuzun derinliği 1 metre 40 cm., boyu 15 metre ve eni 5 metre 50 cm’dir.

GreenSPA

İstanbul’un ve yoğun iş hayatının bedeninize yüklediği stres, yorgunluk ve kaygılar ruhunuzu yıpratırken; Holiday Inn Şişli GreenSPA & Fitness, uygulanan masaj çeşitleri, vücut bakımları ve hydroterapileri ile bedensel yenilenme ve ruhsal arındırma sağlayacak.

Bakımlarımız sırasında kullanılan özel ürünler sayesinde misafirlerimiz gündelik hayatlarına döndüklerinde de uygulamalarımızın yenileyici etkisini uzun bir süre hissedeceklerdir.

Konuklarına kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen GreenSPA & Fitness’da bakımları ve ürünleri rahatlatıcı, hafifletici ve canlandırıcı bir etkiye sahip olması ve her cilde uygun gözle görülebilir sonuçlar sağlaması sebebiyle Algodermia’nın ürünleri tercih edilmiştir.

Şefkatli ve kişisel hizmet anlayışı GreenSPA & Fitness’ın felsefesidir. Bizimle beraber geçireceğinizin zamanın hayatınıza bütünleyici ve yenileyici bir bakış açısı kazandıracağına eminiz.

Bizi ziyaret etmeye ne dersiniz? Tercihinize bağlı olarak yalnız, bir arkadaşınızla veya en güzeli sizin için özel birisi ile birlikte GreenSPA & Fitness’ın büyüleyici spa hizmetlerinden faydalanarak dinlenin ve nefes alın.

SAUNA

Eşsiz Sauna deneyimini yaşamaya hazırmısınız ?

TÜRK HAMAMI

Geleneksel Türk hamamın’ da günün yorgunluğunu, kese – köpük masajı ile atabilirsiniz.

Fitness & GreenSPA

FITNESS & GreenSPA

GREENSPA & Fitness, son teknoloji fitness ekipmanları, cardio gym, stretching ve aerobic gibi grup egzersizleri, yoga ve pilates gibi kişisel egzersizleriyle İstanbul’un kalbinde bir spor keyfi sunmakta.

Holiday Inn Şişli GREENSPA’da, uygulanan masaj çeşitleri ve vücut bakımları, size bedensel yenilenme ve ruhsal arındırma sağlayacak.

FITNESS MERKEZİ

G Spa & Fitness’ ın tam donanımlı merkezini keşfedin.

FITNESS MERKEZİ

HAVUZ

Derinliği 1 metre 40 cm., boyu 15 metre ve eni 5 metre 50 cm’dir.

HAVUZ

GreenSPA

Holiday Inn Şişli GreenSPA & Fitness

GreenSPA

SAUNA

Eşsiz Sauna deneyimini yaşamaya hazırmısınız ?

SAUNA

TÜRK HAMAMI

Geleneksel Türk hamamı

TÜRK HAMAMI

DETAYLI BİLGİ

+90 (212) 373 38 02