REZERVASYON YAP
TR EN

DECO RESTORAN

Holiday Inn Şişli’nin stil sahibi Deco Restoranı, sabahları enerji verecek bir kahvaltı ile güne merhaba demek isteyen, bunun yanında yoğun iş temposundan uzaklaşarak lezzetli bir öğle yemeğinin tadını çıkartmaktan hoşlanan misafirlerimiz için en uygun ortamı sağlarken, samimi ambiyansı ile iş dünyasının yemekli toplantıları için de yepyeni bir buluşma noktasıdır.


Bununla birlikte içten ve sıcak bir atmosfere sahip olan Deco Bar yoğun bir günün ardından yorgunluğunuzu ve stresinizi bir aperatif veya bir kokteyl ile atabileceğiniz farklı bir ortam sunmaktadır.

DECO BAR

İçten ve sıcak bir atmosfere sahip olan Deco Bar, yoğun bir günün ardından yorgunluğunuzu ve stresinizi bir aperatif veya bir kokteyl ile atabileceğiniz farklı bir ortam sunmaktadır.

CAFE 206

Yeni buluşma naktanız.


Lezzetli ve farkli menüsü ile Café 206, Şişli Café kültürüne yeni bir soluk getiriyor.

Restoran & Bar

Deco Restoran & Bar / Cafe 206

Klima / Wi-Fi

RESTORAN & BAR

Holiday Inn Şişli’nin stil sahibi Restoran ve Barları, sabahları enerji verecek bir kahvaltı ile güne merhaba demek isteyen, bunun yanında yoğun iş temposundan uzaklaşarak lezzetli bir öğle yemeğinin tadını çıkartmaktan hoşlanan misafirlerimiz için en uygun ortamı sağlarken, samimi ambiyansı ile iş dünyasının yemekli toplantıları için de yepyeni bir buluşma noktasıdır.

DECO RESTORAN

Holiday Inn Şişli’nin stil sahibi Deco Restoranı

DECO RESTORAN

DECO BAR

Lorem ipsum dolor sit amet

DECO BAR

CAFE 206

Yeni buluşma naktanız.

CAFE 206

DETAYLI BİLGİ

+90 (212) 373 38 06